Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Nová položka 4

Wellness & Spa Savannah

Hotelové wellness & spa centrum, do kterého je pro hotelové hosty vstup zdarma, Vás nadchne svým plaveckým bazénem (22 x 8 m), saunou, parní lázní a kardiofitness centrem. Pro milovníky exotiky a relaxačních terapií nabízíme autentické ajurvédské wellness masáže a procedury prováděné vyškolenými terapeuty ze Srí Lanky. Jedná se o 5000 let starou metodu. Tyto terapie mají vedle relaxačního efektu i efekt léčebný.

Naše wellness centrum Vám nabízí:

  • Novinka: Privátní whirlpool, 1-7 osob
  • Plavecký krytý bazén (22 x 8 metrů) - otvírací doba: denně 10:00 - 22:00
  • Brouzdaliště pro děti
  • Klasická finská sauna
  • Parní lázeň
  • Kardiofitness


Léčebné ajurvédské balíčky
Zdraví je to nejcennější, co v životě máme...
„Hlavním místem na těle, kde se nejvíce projevují negativní symptomy artritidy je právě oblast zad. V rámci této relaxační terapie Vám napomůžeme k udržení dobrého stavu této důležité oblasti, stejně tak jako k léčení problémů, které již vyvstaly.

Balíček na odbourání stresu a migrény
Zatočte se stresem! Dopřejte si trochu času sami pro sebe a nechte se rozmazlovat. Ve spolupráci s naší renomovanou ajurvédskou lékařkou jsme připravili speciální třídenní balíček, který vám pomůže bojovat s únavou, stresem a dalšími projevy přepracovanosti.

Ajurvédský balíček proti ztuhlosti a bolesti
Na regeneraci organismu, hlavně problémových partií zad, je zaměřen balíček, který pro vás připravil hotel Savannah ve spolupráci s naší specializovanou ajurvédskou lékařkou ze Srí Lanky.

Panchakarma - očista těla
Detoxikační terapie Panchakarma však dokáže pomocí série olejových masáží, působením tepla, bylinnými lázněmi, pastami a úpravou jídelníčku nastartovat ozdravný proces, kterým se tělo začne očišťovat od hluboko usazených škodlivin.

Ajurvédský relaxační program
Relaxovat bychom měli umět každý den! Zapomeňte na všední den a své starosti, dovolujeme si vás pozvat na dvoudenní Ajurvédský relaxační program plný odpočinku a klidu.

Ajurvédský léčebný program na zvýšení životní síly
Ajurvédský pobyt, který vašemu tělu dodá potřebnou energii! Nechte se hýčkat v hotelu Savannah a načerpejte u nás novou energii, kterou vás naše specializovaná ajurvédská lékařka ze Srí Lanky naučí také správně využívat.

Individuální diagnostický léčebný program
Speciální pětidenní léčebný program, ve kterém se vám bude věnovat naše specializovaná ajurvédská lékařka ze Srí Lanky, je určen pro všechny, kteří sajurvédou - ozdravnou metodou starou 5000 let - začínají. Ajurvédská lékařka vám na míru sestaví jídelníček na pročištění organismu. Dle vašich individuálních potřeb připraví unikátní ajurvédský program, který vás ochrání před onemocněními, posílí imunitní systém a celkově zvýší pocit zdraví a vitality.

 

Související obrázky

Nová položka 4 Nová položka 4 Nová položka 4